Dawno minęły czasy, kiedy można było zaciągnąć kredyt hipoteczny w swoim banku i trzymać go w tym samym banku przez cały okres kredytu.

Zmiana pożyczkodawcy hipotecznego pod koniec okresu obowiązywania produktu jest teraz znacznie częstsze i pomaga uniknąć płacenia większych odsetek niż to konieczne.

W dzisiejszych czasach istnieje ogromny wybór pożyczkodawców hipotecznych i produktów, wiedząc, który z nich jest dla Ciebie najlepszy, może być bardzo trudne.

I tu właśnie wkracza Oakwood Independent Mortgage Consultants.

Mamy dostęp do całego rynku kredytów hipotecznych, dzięki czemu możemy przeprowadzić wszystkie badania, aby znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiedni kredyt hipoteczny.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie decydują się na ponowny kredyt hipoteczny, na przykład:

  • Aby uzyskać bardziej konkurencyjny produkt hipoteczny.
  • Aby zebrać dodatkowe fundusze i konkurencyjny produkt na ulepszenia domu.
  • W celu konsolidacji innych pożyczek osobistych i zobowiązań kredytowych, które są zwykle pobierane według wyższej stawki.
  • Aby zebrać fundusze na zakup innej nieruchomości do wynajęcia lub nawet zakupu za granicą.

Nasza usługa nie kończy się wraz z zakończeniem procesu. Zapewnimy Ci stałą obsługę, powiadamiając Cię, kiedy kończy się Twój produkt hipoteczny i informując Cię o nowych produktach hipotecznych dzięki naszemu dedykowanego Działu Obsługi Klienta.

Aby znaleźć bardziej konkurencyjny produkt hipoteczny, który pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, zadzwoń do nas pod numer 01202 587555 lub wyślij zapytanie za pomocą formularza zapytania po prawej stronie tej strony.