Ochrona rodziny i domu jest zwykle głównym priorytetem dla większości ludzi.

Niezależnie od tego, czy chodzi o zastąpienie dochodu podczas długotrwałej choroby, wypadku lub zwolnienia, utrzymanie partnera i rodziny w przypadku poważnej choroby lub śmierci, czy ubezpieczenie domu i jego zawartości, Oakwood Independent Mortgage Consultants są w stanie wskazać odpowiednie rozwiązanie dla Twoich indywidualnych okoliczności.

Mając dostęp do całego rynku ubezpieczeń, Oakwood będzie w stanie dostosować pakiet ubezpieczeń do wszystkich potrzeb w zakresie ochrony Ciebie i Twojej rodziny.

Twoje indywidualne potrzeby i okoliczności zmienią się przez całe Twoje życie - Oakwood uzgodni z Tobą okres regularnych przeglądów twojego ubezpieczenia, aby zapewnić odpowiednią ochronę dla Ciebie , Twojej rodziny, domu i stylu życia.

Poniżej znajduje się zestawienie rodzajów osłon ochronnych, które Oakwood Tobie doradzi:

 • Ubezpieczenie na życie: zapewnia ryczałtową kwotę Twoim beneficjentom / rodzinie w przypadku Twojej śmierci. Często tę sumę pieniędzy można wykorzystać na spłatę kredytu hipotecznego i / lub utrzymanie rodziny.
   
 • Ubezpieczenie na wypadek poważnej choroby: zapewnia ryczałt na wypadek, gdyby zdiagnozowano u Ciebie chorobę z określonej listy chorób - kwota ryczałtowa może zostać wykorzystana na dowolny cel - w tym spłacenie części lub całości kredytu hipotecznego lub opłacenie leczenia.
   
 • Ochrona dochodu: zapłaci Ci pensje proporcjonalną do Twojego dochodu, w przypadku, gdy nie jesteś w stanie pracować z powodu złego stanu zdrowia lub niezdolności do pracy. Może to być wypłacane do końca okresu spłaty kredytu hipotecznego lub do momentu przejścia na emeryturę - bez tego musisz polegać na własnych zasobach, aby utrzymać spłaty kredytu hipotecznego, związane z tym koszty i styl życia.
   
 • Ubezpieczenie budynku i jego zawartość: ubezpieczenie budynków jest wymagane przez wszystkich kredytodawców hipotecznych i wypłaci kwotę odpowiednią do odbudowy nieruchomości w przypadku jej poważnego uszkodzenia. Ochrona zawartości domu zapewni ubezpieczenie rzeczy osobistych przechowywanych w domu, nad zgromadzeniem których tak ciężko pracowałeś.
   

Nikt nie wie, co przyniesie przyszłość, a jeśli zostaniesz bezrobotny lub niepełnosprawny w wyniku wypadku lub choroby, możesz nie być w stanie wywiązać się ze swoich zobowiązań finansowych. Ponad 70% ludzi nie będzie kwalifikować się do otrzymywania zasiłku dochodowego, a ci, którzy to zrobią, otrzymają jedynie niewielki procent ich normalnego dochodu.

Jest wiele miejsc, w których można wykupić ubezpieczenie od wypadku i bezrobocia, ale koszty są bardzo zróżnicowane. Banki i kredytodawcy hipoteczni często oferują polisy, które są drogie w porównaniu z polisami dostępnymi u pośredników. Oakwood jest w stanie zbadać rynek, aby znaleźć najbardziej odpowiednią i konkurencyjną cenowo ochronę dla wszystkich Twoich potrzeb finansowych.

Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do nas pod numer 01202 587555 lub wyślij zapytanie za pomocą formularza zapytania znajdującego się po prawej stronie tej strony.