ZAPEWNIJ SOBIE I TWOJEJ RODZINIE DOSTĘP DO NAJLEPSZEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ

Ubezpieczenie zdrowotne to świetny sposób na ochronę zdrowia Twojego i Twojej rodziny w przypadku zachorowania i konieczności leczenia. Zapewnia ochronę całej rodzinie, umożliwiając ominięcie długiego czasu oczekiwania NHS i szybkie otrzymanie wizyt i zabiegów.

Polisy dla rodzin nie muszą być drogie , możesz wybrać wymagany poziom ochrony według swojego budżetu. W przypadku większości prywatnych polis medycznych rodziny płacą miesięczną składkę, która następnie wypłaci ubezpieczenie do określonego limitu na wszelkie potrzebne leczenie.

Będziesz mieć również dostęp do szerszej gamy zasobów. Prywatne szpitale oferują szeroki wybór zabiegów, od najbardziej podstawowych do bardziej specjalistycznych, i mogą zapewnić ciągłe leczenie rekonwalescencji, takie jak fizjoterapia, z których wiele może nie być łatwo dostępnych w przypadku korzystania z NHS. W niektórych przypadkach możesz uzyskać leczenie, które w ogóle nie jest dostępne w NHS, ponieważ jest zbyt drogie lub nie zostało zatwierdzone w szpitalach NHS.

Prywatna opieka zdrowotna to oprócz otrzymania opieki znacznie wcześniej, oznacza również większy wybór i większą prywatność. Możesz wybrać własny szpital, swojego lekarza i dostać swój prywatny pokój.