Podczas sprawdzania kredytu hipotecznego ważne jest, aby otrzymać właściwą poradę i zaoferować najbardziej opłacalny produkt. Oakwood z przyjemnością oferuje dedykowany dział, który dopilnuje, aby tak się stało.

Regularne przeglądy aktualnego kredytu, w razie potrzeby, mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy w okresie spłaty kredytu hipotecznego.

Nasz dział obsługi klienta został zaprojektowany, aby pomóc i poprowadzić Cię przez cały okres spłaty kredytu hipotecznego przy jak najmniejszym stresie i kłopotach.

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej klasy usług, w tym analizy dokumentacji potrzebnej do znalezienia najlepszego kredytu hipotecznego.

Oferowane będą regularne przeglądy kredytu, aby upewnić się, że Twój kredyt hipoteczny i ubezpieczenia działają w najbardziej opłacalny sposób, w sposób odpowiadający Twoim potrzebom i wymaganiom oraz jeżeli będzie to potrzebne możliwość zmiany kredytu hipotecznego wraz z Twoim stylem życia.

Ponadto nasz Dział Obsługi Klienta może zaoferować również szereg usług dodatkowych.

Jesteśmy w stanie spojrzeć na dalsze pożyczki, kredyty remontowe i pożyczki zabezpieczone. Tylko dlatego, że masz karę w ramach obecnego kredytu hipotecznego, niekoniecznie oznacza to, że nie jesteś w stanie uwolnić kapitału własnego z domu. Możemy pomóc Ci w dodatkowym zaciągnięciu pożyczki, bez względu na to, czy jest to u Twojego obecnego pożyczkodawcy, czy kogoś nowego.

Chętnie przekazujemy również wszelkie zniżki, które otrzymujemy od naszych partnerów biznesowych. Jeśli myślisz o sprzedaży swojego domu, możemy negocjować niższe stawki pośredników w obrocie nieruchomościami z agentami obsługującymi Oakwood.

Narzędzia, które Ci pomogą

Zawsze chcemy pomagać naszym klientom, znajdź linki do narzędzi doradztwa finansowego, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, zadzwoń do nas pod numer 01202 587555.