Oakwood Independent Mortgage Consultants zapewni Ci przyjazną i profesjonalną niezależną usługę doradztwa w zakresie kredytów hipotecznych.

Dzięki możliwości dokładnego zbadania całego rynku kredytów hipotecznych, Oakwood Independent Mortgage Consultants może pomóc Tobie w znalezieniu odpowiedniego kredytu hipotecznego dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb.

Więc jeśli kupujesz swój pierwszy dom, przeprowadzasz się, chcesz pozyskać dodatkowy kapitał, spłacić inne długi z kapitału własnego lub kupujesz pod wynajem, niezależnie od okoliczności, Oakwood Independent Mortgage Consultants mogą Ci pomóc.

Wszyscy doradcy hipoteczni w Oakwood są w pełni wykwalifikowani w CEMAP i oferują bogate doświadczenie wraz z dedykowanym działem administracji - co sprawia, że świadczone przez nas usługi nie mają sobie równych!

Oakwood Independent Mortgage Consultants przeprowadzą Cię przez proces zakupu domu we wszystkich kwestiach prawnych związanych z przeprowadzką, od negocjacji zakupu z agentem nieruchomości do współpracy z prawnikiem.

Nasza usługa nie kończy się wraz z zakończeniem procesu. Zapewnimy Ci stałą obsługę, powiadamiając Cię, kiedy kończy się Twój produkt hipoteczny i informując Cię o nowych produktach hipotecznych dzięki naszemu dedykowanego Działu Obsługi Klienta.

Zadzwoń do nas pod numer 01202 587555 lub wyślij zapytanie, korzystając z formularza zapytania po prawej stronie tej strony, aby uzyskać uczciwe, jasne i profesjonalne porady dotyczące kredytu hipotecznego i kupna domu.