Chcesz pracy, w której wtapiasz się w tło? Czy prace, która daje Ci szansę zabłyśnięcia?

W rodzinnej firmie, takiej jak Oakwood IMC, Twój głos jest słyszalny, Twoje pomysły są cenione, a Twoja ciężka praca jest nagradzana. Na tym polega różnica między dobrą pracą a świetną pracą. Pomiędzy pracą, którą wykonujesz, aby zarobić na życie, a pracą, którą naprawdę kochasz.

PRZEKONALIŚMY CIĘ?

Za trwałym sukcesem naszej firmy stoi zgrany zespół z silnym poczuciem celu. Dla nas chodzi o świadczenie usług na najwyższym poziomie poprzez współpracę i wzajemne wspieranie się.Wszyscy łączymy różne osobowości i doświadczenia - przeciwieństwo korporacyjnych klonów z monochromatycznym podejściem. Jesteśmy również dobrzy w utrzymywaniu równowagi między życiem zawodowym a prywatnym. Ponieważ bycie szczęśliwym jest zdecydowanie najlepszą zaletą każdej pracy.

Nasz zespół jest niewątpliwie naszym atutem. Nasze biuro również jest zwycięzcą - jest jasne, otwarte i w doskonałej lokalizacji...

MAMY DLA CIEBIE FANTASTYCZNY ZAKRES KORZYŚCI

  • Premia za wyszukiwanie nowych rekrutów
  • Hojne prawo do urlopu z dodatkowymi dniami wolnymi od pracy
  • Okres świąteczny wolny (No prawie! Potrzebne będzie tylko pół dnia pracy przez Okres Świąteczny)

Szukasz nowego wyzwania?

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Oakwood Independent Mortgage Consultants, z chęcią Cię poznamy. Wyślij swoje CV na adres email r.rogers@oakwoodimc.com ( nie dla agencji ), a skontaktujemy się z Tobą, gdy stanowisko stanie się dostępne.

Oferujemy również możliwości dla osób samozatrudnionych, konsultantów, którzy mogą nie być zadowoleni z obecnej sieci kontaktów . W Oakwood oferujemy wsparcie administracyjne i mamy własny wewnętrzny dział zgodności prawnej, z którym możesz porozmawiać.

„Oakwood IMC to świetne miejsce do pracy, ponieważ firma zapewnia stabilność i spokojne środowisko pracy. Wybrali starannie wspaniałą grupę pracowników, a moja wspólpraca z tymi osobami jest najprzyjemniejszą częścią mojego dnia pracy”.