Założony w 1998 roku przez Russella Rogersa Oakwood współpracuje z wieloma wybitnymi niezależnymi agentami nieruchomości z Bournemouth, Christchurch i Poole. Oakwood cieszy się również współpracą z wieloma prestiżowymi prawnikami, księgowymi, deweloperami nieruchomości oraz IFA ; z których wszyscy służą lokalnej społeczności.


Kim jesteśmy

Oakwood szczyci się oferowaniem prawdziwie niezależnych porad dotyczących kredytów hipotecznych, co jest obecnie bardzo rzadkie. Cenimy obsługę klienta i stosunek jakości do ceny.

Każdy z naszych konsultantów ma pełne kwalifikacje CeMap i wszyscy przybyli do Oakwood z bogatym doświadczeniem.

Oferujemy niezależne doradztwo w zakresie kredytów hipotecznych, pożyczek zabezpieczonych, ubezpieczeń na życie i produktów ochrony dochodów, a także, poprzez stowarzyszonych niezależnych doradców finansowych, doradztwo w zakresie inwestycji i emerytur.

Mając dostęp do całego rynku ubezpieczeń, Oakwood będzie w stanie dostosować pakiet ubezpieczeń do wszystkich potrzeb w zakresie ochrony Ciebie i Twojej rodziny.

Oakwood może polecić lokalnego prawnika, który spełni wszystkie Twoje wymagania dotyczące porady prawnej, od przeniesienia majątku i testamentów po spory spadkowe lub małżeńskie.

Cenimy naszych klientów i oferujemy długoterminowe wsparcie, posiadając dedykowany zespół, który stale weryfikuje Twoje potrzeby w zakresie kredytu hipotecznego i ochrony przez cały okres jego obowiązywania.

Poniżej znajduje się zestawienie rodzajów polis ochronnych, które Oakwood Tobie doradzi:

  • Ubezpieczenie na życie
  • Ochrona w przypadku krytycznej choroby
  • Ochrona dochodów
  • Ubezpieczenie budynku i jego zawartości

Aby dowiedzieć się więcej o tym, czym się zajmujemy, zadzwoń pod numer 01202 587 555 lub skontaktuj się z nami.


Aktualizacje w toku